Z czego zrobić taras? 4 najpopularniejsze rozwiązania

Kostka brukowa czy płytki? Deska drewniana czy kompozytowa? Sprawdźmy, które z tych rozwiązań jest po prostu najlepsze!

Kostka brukowa to popularny materiał nie tylko na chodnik. Jest często wybierany także na taras. Dlaczego? Głównie z uwagi na atrakcyjną cenę (już od 25 zł/m2) oraz bardzo szybki montaż, a właściwie najszybszy. Ponadto, taki taras jest łatwo utrzymać w czystości – wystarczy pozamiatać, a w przypadku zabrudzeń usunąć je za pomocą myjki ciśnieniowej.

Zwolennicy elegancji wybierają płytki ceramiczne. Tutaj też jest największy wybór, jeśli chodzi o wzory, rozmiary i oczywiście kolory. Taras z płytek ceramicznych jest prosty w pielęgnacji. Cena tego materiału jest bardzo zróżnicowana – od 20 do 150 zł/m2.

Kolejna propozycja to deska kompozytowa. To połączenie najlepszych cech drewna i tworzywa sztucznego. Takie deski również są łatwe w utrzymaniu czystości oraz nie wymagają konserwacji. Więcej o deskach tarasowych z kompozytu można się dowiedzieć tutaj https://www.porownajtarasy.pl/taras-kompozytowy Cena desek kompozytowych zaczynają się już od 25 zł/m2.

Najbliższe natury są oczywiście deski z drewna, czy to egzotycznego czy krajowego. Do wyboru jest kilkadziesiąt gatunków. Cena tarasowych desek drewnianych wynosi od 50 zł/m2.

Więcej o deskach tarasowych na http://porownajtarasy.pl

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s